ТзОВ «Прод-Вектор»
phone
  • (067) 360-12-01
Контакты

Про компанію

Ласкаво просимо на сайт товариства “Прод-Вектор” яке було засноване в 2008 році в місті Луцьк. Вже шість років ми працюємо з виробниками сировини для кондитерських та хлібобулочних виробів. Зокрема дріжджі, арахіс бланширований, ванілін, какао, лимонна кислота, кокосова стружка, родзинки сушені, мак, кмин, інжир, кориця, кунжут, крохмаль картопляний і кукурудзяний, чорнослив, цукати, суміші та покращувачі для хліба та здоби, начинки та наповнювачі, шоколадні глазурі, олія соняшникова, пальмова, гірчична, маргарини, масло та інше.
Надаємо технологічні послуги з впровадження та використання сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні. Постійними партнерами є найкращі українські та європейські виробники.

Продукція що пропонується допоможе поліпшити ефективність виробництва, знайти шляхи до зменшення собівартості продукції, скоротити час для виготовлення готового продукту, розширити асортимент, збільшити термін придатності готового продукту. Технолог надасть інформацію починаючи з індивідуального вибору сировини, виїзду до клієнта і закінчуючи допомогою у вирішенні питань, що супроводжують процес виробництва.


28 февраля 2014
© 2014 - 2018 ТзОВ «Прод-Вектор» | Пожаловаться на содержимое
Создать сайт бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV